Се подготвува за свадба од соништата, па ги почести фановите со провокативна фотографија

Идната снаа на Лепа Брена идниот месец ќе се венча со синот на пејачката Филип Живојиновиќ, а пред свадбата Александра Пријовиќ ги изненади фановите.

Имено пејачката објави сексапилна фотографија во костим за капење истакнувајќи ги нејзините атрибути.

Фановите не се воздржаа од коментарите дека пејачката е уникатна, преубава и дека и нема никој рамен, погледнете.

Инаку свадбата е закажана за 21 јуни и на неа се очекува да има 900 гости.

 

 

@dusannpetrovic #tb

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on May 16, 2018 at 4:36am PDT

 

 

 

17.05.2018 - 09:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега