Се огласи Тони Михајловски: Ајде па и на ваша глава

Тони Михајловски се огласи по изгласаните уставни измени:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.01.2019 - 15:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега