Се огласи Елена Ристеска: „Тоа се ситни души"

Елена Ристеска објави фотографија на Инстаграм за ситните души, па веројатно оние на кои им беше упатени се пронајдоа.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.01.2019 - 12:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега