Се криеја од март: Славниот пар призна дека се заедно, падна и бакнеж пред камерите

 

Германската актерка Дајана Кругер и партнерот и колега Норман се појавија заедно на Златните глобуси и за прв пат отворено признаа дека се заедно, а воедно и падна првиот бакнеж пред камерите.

Славниот пар се криеше од март, а сега конечно ја открија тајната.

 

 

 

13.01.2018 - 12:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа