Се гушела и врескала - Карлеуша завршила во болница

Српската пејачка Јелена Карлеуша имала тежок нервен слом кога на интернет се појавиле тврдења дека таа го изневерила својот сопруг Душко Тошиќ со единаесет години помладиот фудбалер Огнен Врањеш.

„Јелена била во студи во Кошутњак и ги подготвувала своите кандидати за вториот круг од натпреварот „Ѕвездите на Гранд“. После еден телефонски разговор пребледела и без зборови го напуштила студиото и кандидатите - пишува српски Курир, повивкувајќи се на извори од Гранд.

Нејзините пријатели велат декас по доаѓањето дома имала нервен слом.

Не можела да диши, имала напад на паника. Врескала и го довикувала сопругот. Веднаш била префрлена во приватна клиника, каде ја смириле, ѝ препишале терапија и мирување. Не сакала да чека, се спакувала и со децата заминала во Кина да разговара со сопругот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2019 - 21:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега