Се гледа и срцето: Ја снимил својата сопруга додека дои со термална камера и ги воодушеви сите мајки (ВИДЕО)

Патрик Тибитс со термална камера ја снимил својата сопруга Стефани додека ја дои својата ќерка, а при прикажал нешто неверојатно.

„Ја усмери камерта кон мене и забележа неверојатен момент во кој се гледа топлината таму каде што поминува млекото“ рекла Стефани, додека пак видеото на Патрик станал0о виртуелно на интернет.

За време на доењето температурата во градите може да порасне два до три степени целзиусови.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.04.2019 - 18:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега