Сашко Коцев повторно сите ги насмеа: „Чекам да ме пријават комшиите дека чувам крава“

Актерот Сашко Коцев откако стана родител на ќерката Јоана, зачестија  неговите духовити статуси на социјалните мрежи поврзани со татковството.

„Толку ја имам усовршено како прави кравата МУуу, што очекувам да ме пријават комшиите дека чувам вистинска!!!“–  беше последната објава на Сашко на својот Фејсбук профил.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.11.2019 - 15:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега