Саша Поповиќ ја запрепасти карлеуша: „Ти си најголема кучка во земјава"

Јелена Карлеуша доби коментар кој не го очекуваше од директорот на Гранд, Саша Поповиќ.

Откако упати низа критики на сметка на една натпреварувачка тој и рече дека е најголема кучка во земјата, а таа не очекуваше ваков коментар.

Во еден момент Карлеуша се закарала и со Марија Шерифовиќ, па двете со спротивни ставови станале да се тепаат, но секако на шега.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 08:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега