Саша Ковачевиќ си ја отвори душата: Сум бил изневерен сто пати

Српскиот поп-пејач Саша Ковачевиќ се појави на ексклузивните награди на „ТВ Пинк“ и емисијата „Ексклузивно“ и зборуваше за приватноста.

 -Посветеност единствено, што и да правам, морам да се посветам сто проценти. Се посветив себеси на добра исхрана и добра обука. На приватен план сè е во ред и јас нема да сменам ништо – вели Ковачевиќ.

Се осврна и за љубовта.

 -Не мислам на тоа, ако сè функционира како што треба, не постои простор за такво размислување. Знам дека сега се чувствувам добро, и претпоставувам дека и мојата партнерка. Можеби не би простил некој вид измама. Веројатно сум бил измамен досега сто пати во претходните врски, и ако не знаев, веројатно нема да биде лесно за мене да преминам преку тоа, вели Саша.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2019 - 19:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега