Сара Мејс си ја избричи главата! (ФОТО)

 

Пејачка Сара Мејс е позната по тоа што честопати знае да експериментира со својот изглед.

За разлика од своите колешки од естрадата, таа има свој претпознатлив имиџ и тоа е за поздрав, бидејќи која е поентата да бидете ист како сите други.

Таа вчера на социјалните мрежи објави фотка на која се пофали со новата фризура, односно избричена глава.

 
 
 
View this post on Instagram

Вакви најубави плетенки плете само ТОЈ @darko___petkovski многу те сакам значи

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace_official) on Aug 11, 2020 at 7:29am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2020 - 17:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега