Самоубиство во Скопје: Син го пронашол својот татко обесен

 

Скопјанец го пронашол свјот татко мртов во гаража.

„На 06.08.2020 во 15.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека во скопско село  27-годишно лице во гаража го пронашло обесен неговиот 51-годишен татко“ соопштуваат од полиција.

Од лекар од Итна медицинска помош била констатирана смрт.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е дадено на обдукција. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.08.2020 - 16:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега