Сама се издаде - пејачката го откри полот на бебето

 

Познатата српска фолк пејачка го очекува своето прво дете со избраникот Бојан Грујиќ, а треба да се породи во февруари следната година.

Миа Борисавлевиќ е во четвртиот месец од бременоста, а стомакот веќе почна да се забележува, па на убав начин ги изненадила сите на друштвените мрежи.

Таа објавила фотографија до која напишала: „Кога ќе се вратиме ќе ја бојадисаме собата во розово.“

Со овие зборови Миа потврдила дека очекува женско дете. Девојчето е на пат!

 

 

 

14.09.2017 - 13:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа