Сакате да знаете каква ќе ви биде 2017 година? Oтворете ја првата книга што ќе Ви дојде при рака на 117-та страница

Иако изминаа само 10-тина дена од новата 2017 година, на интернет веќе се појави трик кој го претскажува вашиот живот во наредните 365 дена.

Сакате да знаете каква ќе ви биде претстојната година? Само отворете ја првата книга што ќе Ви дојде при рака на 117-та страница.

Ретки се оние кои ќе одолеат на предизвикот.

Едноставноста на трикот е доволна за тој да ги опседне „зависниците од интернет“.

Социјалните мрежи веќе се полнат со објави и фотографии од страниците број 117.

stranica 117

 
 
11.01.2017 - 22:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа