Саем за вработување во Струмица

Во организација на Агенцијата за вработување денеска ќе се одржи саем за вработување во Струмица.

На Саемот ќе присуствуваат заинтересирани работодавачи и невработени лица од Струмица и околината.

Ова е дел од циклусот саеми што се релизираат во повеќе градови низ државата. 

 

 

 

13.06.2017 - 08:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа