Русокосата убавица од Лигата на шампионите ги покажа облините

 

Атрактивната Кинси Волански беше главна ѕвезда на финалето од фудбалската Лига на шампионите, кога втрча на терен во црно минијатурно бикини и го прекина мечот.

Веднаш потоа русокосата убавица беше уапсена. Излегувањето од притвор сексапилната Кинси го прослави  во Мек Доналдс, а нејзиниот профил на Инстаграм беше хакиран откако за помалку од 24 часа доби повеќе од два милиони следбеници.

Тие денови Кинси беше главна тема во сите светски медиуми, сега убавата авантуристка се враќа во голем стил и своите милионски фанови ги израдува и почести со провокативно видео од под водопад на Бали.

Во минијатурен костим за капење Кинси ужива во прекрасната природа .

 

 
 
 
View this post on Instagram

Where in the world has the most beautiful waterfalls? So far, Bali has my favorite

A post shared by Kinsey (@kinsey_sue) on Oct 4, 2019 at 9:08am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Found my long lost twin sister

A post shared by Kinsey (@kinsey_sue) on Oct 7, 2019 at 11:27am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2019 - 16:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега