Рускоска до Боки13: Милион и пол евра добил поклон, зарем треба уште

На денешното судење за Рекет на кое сведочи сопругата на Орце Камчев, Ана Камчева, Боки 13 и поставуваше прашања, а во тензичната атмосфера се уфрли и Вилма Русковска.

Тој ја праша Ана дали добил подароци од неа и какви, а се вмеша и Русковска.

-  „Милион и пол евра добил поклон, зарем треба уште?“ го праша Русковска Боки13.

-„Милион и пол евра не се дадени, милион и пол евра се измислени во вашата глава“, ѝ рече Јовановски на Русковска.

Судењето е во тек.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.12.2019 - 12:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега