Руски лек прави чуда за телото - пробајте не е скапо

Русите кои се познати како здрави и силни луѓе, користат моќен лек за детоксикација на телото. Може да го пробате дома овој еликсир на младоста, не е скап воопшто.Се што ви треба се кефир и брашно. Лажица брашно прелијте ја со 180 мл кефир, и засладете ја со мед.

Ставете ја смесата во фрижидер и утредента испијте ја ладна.

Верувајте, ова е еликсир за младост.

 

 

 

08.06.2017 - 22:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа