Руски доктор ја убил девојката, ја исекол на парчиња и ја зготвил: Полудел кога сфатил едно нешто за време на сексот

Руски доктор признал дека убил и исекол жена на парчиња откако дознал дека имала промена на полот.

27- годишниот Михаил Тхиконов деловите од телото на својата девојка ги испекол во релна.

Излегол со девјка по име Нина, па после состанокот отишле кај девојката дома, а за време на сексот сфатил дека се работи за трансекусуалец кој поминал низ промена наполот.

Штом забележал, Михаил ја задавил, а потоа се обидел да го сокрие убиството, но нејзината мајка го пријавила исчезнувањето на ќерка си.

„Нина го поканила во својот стан.Продолжиле да пијат алкохол и имале секс.Забележал дека партнерката претходно била маж, па ја фатил за вратот и ја стегнал.Стоел така се додека давала знаци за живот“ се вели во полицискиот извештај.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.04.2019 - 20:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега