Роналдо од карантин со провокативна фотографија испрати важна порака (ФОТО)

Кристијано Роналдо го минува периодот на задолжителен карантин по враќањето во Италија, вежба во домашни услови и порачува дека ќе се врати подготвен на теренот.

Португалецот на Инстаграм објави фотографија со која порача дека нема застој, треба да се биде подготвен и позитивен.

15.05.2020 - 19:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега