Роналдо е психопат- поранешната девојка тврди дека Португалецот е монструм

Јасмин Леонард, поранешна девојка на Роналдо, тврди дека асот на Јувентус  е психпат и ментално болен.Таа застана во одбрана на Американката Кертрин, која го обвини Роналдо за силување.

„Откако размислив, решив да ја исконтактирам Кетрин и нејзиниот адвокатски тим, за да и помогнам во тужба против Роналдо.Не можам да седам и да слушам како лаже, ќе направам се за а и помогнам , имам и пораки кои ќе помогнат за случајот“тврди Јасмин.

Таа истакна дека луѓето би биле запрепастени кога ќе откријат каков навистина е Роналдо.

„Имам стотина пораки на кои со насмевка на лицето открива како ја злоставува мајката на своите деца и ја третира како ѓубре. Во пораките зборува за своите неверства, сексуално достигнивања, како она што и го направи на Кетрин и признава дека има ментални проблеми. Тој е насилники целиот негов живот е лага„ напишала Јасмин на Твитер.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.01.2019 - 12:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега