Роднините ја слушаа пресудата со солзи: "Со два шамари се терористи а кај Смилковци масакрираа деца"

Пресудите за 27. април најтешко им паднаа на семејствата на осудените.

Тие чекаа пред Судот и плачеа за големите казни.

Видео 24Вести

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.03.2019 - 18:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега