Родител ѝ се заканувал на наставничка во скопско училиште

 

Вчера во 22:30 часот во СВР Скопје, 53-годишната Ж.С. од Скопје, вработена во училиште на ул.„Пушкинова“ пријавила дека околу 11:00 часот, додека била на работното место, Т.М., родител на ученик во училиштето, упатил закани кон неа. Полицијата преема мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.12.2019 - 16:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега