Родила три успешни ќерќи и никогаш не се појавува во јавност: Ова е мајката на Наташа Беквалац (ФОТО)

Поп пејачката Наташа Беквалац убавината ја наследила од мајка си Мира Беквалац која многу ретко се појавува во јавност.

Мајката, сестрата Драгана и Кристина, па и Наташа се сите „плавуши“.

Мира штом забележала дека Наташа има талент за пеење ја водела на фестивали и настапи за деца.

позади секоја успешна жена стои мама!Ова е мама, подобро не би можела да изберам.Мајка е најубава бајка, а ова покрај неа ми е помладата сестра“ напишала неодамна Наташа и објавила семејна фотографија.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.04.2019 - 09:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега