Рита Ора повторно провоцира: Пејчката со албанско потекло позираше топлес (ФОТО)

Рита Ора ужива на одморот со своето момче Ромаин Гаврас, а како што откри на Инстаграм, таа е уморна од сончањето, па го соблече градникот и направи неколку селфи фотографии.

“Серијата на сончање започнува сега. Кој друг се досадува на сончање?” ги прашала фановите покрај фотографиите на кои ги крие градите со раце.

Рита (29) во моментов е на Ибица со своето момче, со кое е во врска веќе четири месеци.

 
 
 
View this post on Instagram

sunbathing series. Starts now.... who else gets bored when sunbathing?

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on Aug 2, 2020 at 3:01am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.08.2020 - 10:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега