Рита Ора ја разгоре машката фантазија: Со длабоко деколте ги истакна градите (ФОТО)

Најсекси пејачката со албанско потекло, Рита Ора во бледо виолетов комплет ги откри своите атрибути.

Имено на филмскиот фестивал во Кан во преден план ги истакна градите и рамниот стомак.

28- годишната пејачка ги покажа и нејзините тетоважи.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.05.2019 - 20:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега