Рита Ора едвај ги задржа бујните гради во минијатурно бикини (ФОТО)

Пејачката со косовско потекло Рита Ора карантинот во Велика Британија го поминува во бикини.

Пејачката на Инстаграм сподели серија на секси фотографии.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.05.2020 - 20:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега