Рикна YouTube

Сервисот YouTube не е во функција. Еден од најквалитетните прозводи на  Google се соочува со технички проблеми, но вработените во компанијата и натаму имаат смисол за хумор. 

„Тим од високо подготвени мајмуни се испратени да ја средат ситуацијата. Ако ги видите, покажете им ја оваа порака“ - стои на ерор екранот на најголемиот видео сервис во светот.

18.11.2013 - 23:34

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега