Ријана во бикини- објави „жешко“ видео и ги воодушеви фановите

Пејачката Ријана со новото видео само не потсети зошто жените и завидуваат и сакаат да бидат како неа.

Убавицата од Барбадос објавила видео во кое носи црн секси костим за капење и проѕирна тоалета за на плажа, пренесува "Marie Claire". 

Косата и е благо виткана, а за да покаже зошто е една од најголемите модни икони, се прошетала со модерна ташна во раката.

За Рири да биде Рири, тука е и цигарата која оваа "лоша девојка" ја прави уште поопасна. Фановите не ги штеделе комплиментите во коментарите.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Oct 16, 2019 at 4:10pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.10.2019 - 15:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега