Ријана ја подгреа фантазијата на новиот фотограф (ФОТО)

 

Ријана успеа да ја загрее температурата кај гледачите пред нејзиното исчекувано шоу „Savage x Fenty“.

Таа на сите им го забрза пулсот со фотографија која ја објави ја објави на Инстаграм.

 
 
 
View this post on Instagram

just protecting my melanin while they try to eradicate it! @fentyskin #FentySkinStartRs mini gang!

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Sep 27, 2020 at 2:58pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.09.2020 - 22:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега