Ријана и нејзиниот партнер, со драматични модни комбинации на Мет Галата

Ријана и Ејсап Роки оставија силен впечаток кај присутните.

33-годишната пејачка, која честопати е нарекувана „Кралица на Мет Галата“, носеше волуменозен палто-фустан од Баленсијага. Ексцентричната креација е дело на дизајнерот Демна Гвасалија. Темниот стајлинг славната музичарка го надополни со дијамантски ланчиња, бразлетни и обетки од на 267 карати од Bulgari и дијамантски прстен од Телма Вест.

Погледнете како го освоија вниманието на папараците и присутните. 

14.09.2021 - 14:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега