Решете се од големиот естетски проблем - подбрадокот лесно станува минато

 

Жените најмногу од се го мразат подбрадокот кој се појавува на лицето, особено кога ќе накачиме некој килограм повеќе. 

Некогаш не е до тежината туку до ослабнатите мускули на вратот.

Сепак, има решение за овој проблем кој влијае и на самодовербата. Правете ги вежбите кои се прикажани во видеото и ќе се решите од здебелениот дел под лицето.

 

 

 

16.04.2018 - 19:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа