Ременски: Русковска и Боки пееја караоке на забавата на 1 ТВ

Поранешната пратеничка од СДСМ, обвинета во случајот „Меѓународен сојуз“, Фросина Ременски во своето гостување во „Алфа“ телевизија откри детали за односот кој обвинителката Вилма Русковска го имала со осудениот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски.

Таа кажа за време на прославата на 1 ТВ, Русковска влегла во елемент и пеела караоке со Боки 13-ка, нешто за што, како што рекла, можеле да посведочат повеќе присутни на забавата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.07.2020 - 15:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега