Реки вода во Скопје: Патниците до колена во вода се качуваат во автобус (Фото)

Реки вода има на улиците во СКопје по невремето. Оваа фотографија објавена на Ѕидот на сообраќајниот срам покажува колку вода има по улиците и дека аптниците ко исе возат со автобус буквално се до колена во вода.

 

 

 

13.06.2018 - 19:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега