Ратајковски во 36-недела од бременоста позираше како од мајка родена (ФОТО)

 

Манекенката Емили Ратајковски иако во 36-та недела од бременоста, на Инстаграм објави серија фотографии каде позира потполно гола.

Ова не е прва ваква серија на голи фотографии со голем труднички стомак. Таа и пред некое време исто така објави гола фотографија.

Фотографиите за помалк од 24 часа собраа два милиони лајкови.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.03.2021 - 23:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега