Ратајковски повторно без грдник: Популарната манекенка објави нова топлес фотографија

Атрактивната манекенка Емили Ратајковски се чини како да не сака градници, па често се фотографира без нив.

На Инстаграм манекенката објави нова топлес фотографија од плажа, па го остави мажкиот дел од публиката без зборови.

Оваа фотографија најверојатно ја направил нејзиниот сопруг кој се горрдрр со својата сопруга која е популарна на Инстаграм и ја следат 24 милиони луѓе.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Nov 7, 2019 at 1:02pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.11.2019 - 19:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега