Раните уште крварат: Македонската пејачка со најемотивната порака

Македонската пејачка и диџеј, Фани Христовска, сеуште тагува по нејзиниот татко кој почина пред пет години. Таа објави емотивна порака од него која според неа и е најубав спомен.

 

 

 

 

21.04.2017 - 14:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа