Раните на Лила уште и крварат: „Фалиш, ниту сонцето е сонце, ни месечината месечина"

Водителката Лила Стојановска на својот  „Фејсбук“ со емотивна порака се потести на нејзиниот починат татко.

Лила на својот Фејсбук објави фотографија на која пишува: Човек што има изгубено човека знае за големината на вашата болка. Ниту сонцето повеќе ќе биде сонце. Ниту месечината, месечина“, објави водителката, а во описот на истата фотографија напиша:

„Фалиш тато“.

 

 
 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.06.2019 - 13:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега