Рада признала дека е љубоморна: Цело време мора да сум до него, врзан е за радијатор

 

Пејачката не сака да зборува за приватниот живот ниту за своите љубовни врски, но сепак открила неколку детали за своите фанови.

Радмила Манојлович и Харис Бегович, се веќе две години во врска но сепак деталите го кријат од јавноста.

Со обзир на тоа дека се во центар на вниманието на јавноста, пејачката во една емисија открила неколку детали за тоа како нивате љубов функционира.

-Јас сум како пијавица ќе застане светот ако јас не сум со него- рекла Рада на што водителката додала:

-Значи го „давиш“ Харис 24/7?

- Па дали си го видела некогаш? Го нема... човекот е врзан за радијатор- се пошегувала Рада.

 

 

 

 

 

12.10.2017 - 20:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа