Рада Манојловиќ во кратко црвено фустанче позираше пред фото репортерите (фото)

 

Кога Рада Манојловиќ се појавила на снимањето во Гранд, сите очи биле вперени во нејзе, а како и да не кога таа блескала во црвено провидно фустанче.

Иако Рада се брзала, застанала и позирала пред фоторепортерот на телеграф.рс.

Немало човек кој не ги искоментирал нејзините нозе како и прекраткото фустанче.

Погледнете:

 

 

 

 

13.09.2017 - 17:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа