Рада Манојловиќ виновна за разводот на Ана и Раста- пејачката ги откри деталите

 

Иако на албумот на популарната српска пејачка Рада Манојвовиќ, ќе се појави песна од Раста, фок ѕвездата вели дека таа не е една од „оние“ пејачки поради кои Ана Николиќ го уништила студиото од љубомора.

Имено се шпекулираше дека Ана е љубоморна на една од колешките со кои Раста соработувал, а баш во тој момент, најчесто и најмогу време поминувала Рада. По повод тоа озборување пејачката рече:

- Не сум виновна за разводот на Ана и Раста. Немам ништо со тоа. Морам да се оградам и да кажам дека во студиото на Раста одев исклучиво со Харис. Веста за кризата во нивниот брак ме растажи, зошто ги сметам за совршен пар- рекла Рада во емисија на телевизија „Пинк“

 

 

 

14.11.2017 - 12:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа