Рада ги израдува фановите во кратко и проѕирно фустанче

 

Рада Манојловиќ покажа дека е во сјајна форма, а нејзините секси фотографии никого не оставија рамнодушен.Кога Манојловиќ се појави на снимањето во „Гранд“ сите очи беа вперени во неа бидејќи пејачката блесна во проѕирен црвен фустан.

 

Иако брзаше, Рада застана и позираше пред фоторепортерот.

И нема човек кој не би ги прокоментирал нејзините долги нозе.

 

 

 

13.09.2017 - 13:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа