Првите фотографии од свадбата на Каролина Гочева

 

Каролина Гочева и Михаил Корубин  вчера го кажаа судбоносното „Да“ и запливаа во брачните води.

37-годишната пејачка и познатиот уметник се венчаа на церемонија во близина на Скопје.

Првите фотографии ги објави македонската ѕвезда на својот Instagram профил.

 

 

 

24.09.2017 - 09:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа