Првиот сопруг ја изневери, третиот ја претепа - вака завршија браковите на Беквалац

 

Во животот имаше неколку љубовни приказни, но сите завршија лошо. И покрај тоа, до сега Наташа Беквалац никогаш не ја загуби вербата за нпва љубов и шанса.

Првиот брак и беше со Данило Икодиновиќ со кого со години беа заедно и ја добија нивната ќерка. Беа совршен пар, додека судбината не замеша прсти, па се разведоа откако двајцата се изневерија.

Потоа, Наташа брзо се премажи за Љуба Јовановиќ, изгледаше срќно, а потоа и на тој брак набрзо му дојде крајот. По две години таа изјави дека имале непремостливи разлики. Потоа излегоа гласини дека го изневерила и тоа со третиот сопруг.

Таа и Лука се венчаа пред една година, а пред месец ипол добија бебенце. Тој пред неколку дена ја претепа.

Претходно беше верена и со манекенот Влада Вуксановиќ, а се оставија пред олтар.

 

 

 

16.04.2018 - 18:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа