Први снимки: Коби Брајант загина во страшна трагедија

Коби Брајант, една од најголемите ѕвезди во кошарката и спортот, го загуби животот во трагедија, јавува ТМЗ, Лос Анџелес Тајмс и други светски медиуми.

Патувајќи со својот приватен хеликоптер, тој заедно со уште четири лица загинал откако хеликоптерот се срушил. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.01.2020 - 21:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега