Прв пат во ЛШ: Играчите на Манчестер задоцнија на мечот против Валенсија

Веројатно забележавте дека натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Валенсија започна пет-шест минути подоцна

Англискиот клуб на новинарите им соопшти дека натпреварот морал да започне со мало задоцнување затоа што играчите задоцниле на натпреварот.

Како причина засега се наведува метежот во собрајќајот, но со оглед на ситуацијата во клубот ништо не би требало да биде изненадување.

 

 

 

 

02.10.2018 - 21:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега