Прозборе една од играорките на автопатот: "Спонтано се фанаме да играеме"

 

Сите кажуваат дека е убав автопатот ние играеме зашто завршиме голема работа, толку години работеме и се радуваме“ – реагираше една од играорките на прославата за автопатот Демир Капија – Смоквица која се јави во денешното издание на контактната емисија „1 минута на 1ТВ“

Таа остана анонимка. но потврди за телевизијата дека АКТОР и потврди дека тие стојат зад организацијата.

- „Јавувам се по повод вчерашната журка. Играеме оти изградиме автопат, со колешките се фанаме така спонтано, ние танцуваме за автопато“ – рече гледачката.

 

 

 

24.04.2018 - 23:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега