„Провокативна до болка“ - популарната пејачка повторно провоцира (фото)

 

Популарната пејачка Рита Ора речиси постојано ги привлекува медиумите по нејзиниот разголен стил, но овој пат се случи спротивното.

Таа обично избира провокативни и разголени фустани, а овојпат се обложи на елегантен, чист и многу стилски фустан, во зелено

 

 

 

14.04.2018 - 15:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега