Пронајдено 16-годишното девојче од Скопје кое беше пријавено за исчезнато

Пронајдена 16-годишната девојка од Кисела Вода што вчера се оддалечи од домот

 

-Министерството за внатрешни работи информира дека вечерва од страна на полициски службеници е пронајдена 16-годишната О.П., за која нејзината мајка Б.П. (47) вчера во 22:00 часот во Полициската станица Кисела Вода пријави дека се оддалечила од домот. Во текот на вечерта, О.П. ќе биде предадена на нејзиното семејство - се вели во соопштението на МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.03.2019 - 21:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега