Пронајдено 12-годишно девојче од Прилеп кое беше исчезнато

Полициски службеници од ОВР Прилеп ја пронашле 12-годишната А.О. од Прилеп, за која на 25.02.2021 нејзината мајка 30-годишната Р.О. пријавила дека се оддалечила од домот. Детето било предадено на нејзината мајка, соопшти полицијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.02.2021 - 16:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега