Пронајдена скопјанка која беше пријавена за исчезната

Пронајдена е скопјанка која беше пријавена за исчезната информира МВР. Имено, вчера во 14:15 часот во СВР Скопје било пријавено дека 88-годишната Ц.Б. од Скопје, која била пријавена за исчезната на 19.02.2019 година, била пронајдена.   

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2019 - 14:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега